Гостей: 1
Користувачів: 0
Головне управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації Педагогічна преса

Головна » 2018 » Травень » 22

Лозівчанин Василь Сорокін завоював золоту медаль чемпіонату світу з таїландського боксу Муай Тай, який з 12 та 20 травня 2018 року відбувся у Мексиці. Участь в змаганнях брали спортсмени з 82 країн світу. В ваговій категорії до 75кг серед чоловіків впевнену перемогу здобув наш земляк, вихованець Володимира Полевикова, керівника гуртка «Кікбоксинг» ЛБДЮТ. Загалом на даному чемпіонаті світу збірна України здобула 4 золоті, 1 срібну і 2 бронзові нагороди та посіла третє місце в загальнокомандному заліку.  Вітаємо Володимира Миколайовича з перемогою вихованця та особистим досягненням на ниві тренерства!

Переглядів: 287 | Дата: 22.05.2018 | Коментарі (0)